Dead Space Remake نسخه آزمایشی رایگان 90 دقیقه ای را برای استریم راه اندازی کرد


Motive Studio با امتیاز بالا بازسازی فضای مرده 20 درصد تخفیف روی رایانه شخصی از طریق Steam. این یک معامله است، اما چیزی که جالب‌تر است، آزمایش رایگان 90 دقیقه‌ای است که به بازیکنان اجازه می‌دهد بازی را به صورت رایگان امتحان کنند.

Steam معمولا به شما یک فرصت 2 ساعته برای بازپرداخت بازی در صورتی که آن را دوست ندارید، می دهد. این آزمایشی به شما امکان می‌دهد تا حد امکان در محدوده زمانی کاوش کنید و در مورد بازپرداخت زحمت نکشید. باید دید در ماه‌های آینده آزمایش‌هایی برای سایر بازی‌های استیم وجود خواهد داشت یا خیر.

با این حال، یک پست انجمن Steam بیان می‌کند که این یک “رویداد” است که در 29 مه در ساعت 10 صبح PST به پایان می‌رسد. مطمئن نیستم که آیا این بدان معناست که پس از آن مرحله آزمایشی دیگر در دسترس نیست. اما اگر هرگز بازی نکرده اید بازسازی فضای مرده اما الان بهترین زمان از همه است.

بازسازی فضای مرده برای Xbox Series X/S، PS5 و PC موجود است. بررسی رسمی را اینجا بخوانید. Motive و Electronic Arts تایید نکرده‌اند که آیا عناوین دیگر بازسازی خواهند شد، اما ناشر یک نظرسنجی منتشر کرد و از طرفداران پرسید که آیا علاقه مند هستند یا خیر.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید