dead space

توسعه دهنده تایید می کند که Dead Space Remake دارای Game Plus جدید خواهد بود


درک محبوبیت حالت New Game Plus کار سختی نیست. مخصوصاً برای کسانی که به دلایل کمال گرایی عاشق بازی های مجدد و تعقیب غنائم و دستاوردها هستند.با این حال، حالت New Game Plus به دور از تضمین ظاهر شدن آن در بازی، به خصوص در زمان راه اندازی است. فضای مرده بازسازی در این زمینه ناامید نمی کند.

جو بری در گفتگو با Inverse، نویسنده ارشد در استودیو Motive فضای مرده – درست مانند نسخه اصلی، ما تأیید کرده‌ایم که بازسازی واقعاً دارای حالت New Game Plus خواهد بود. بازیکنان “قطعاً از عبور از USG Ishimura برای بار دوم سود می‌برند”.

حالت New Game Plus (امیدواریم) به بازیکنان این امکان را می دهد که پس از یک بار خروج از بازی، سیو جدیدی از بازی را شروع کنند و تمام پیشرفت های انجام شده در بازی از نظر ارتقاء و پیشرفت را به همراه داشته باشند، اما اینکه آیا این هرگز اتفاق می افتد باید دید. نمی دانم. زنگ‌ها و سوت‌های دیگری قابل مشاهده هستند که ممکن است در نسخه اصلی دیده نشده باشند.

از طرفی تفاوت آن با اصلی نیز تایید شده است فضای مرده، نقشه بازی بازسازی شده به جای سه بعدی به صورت دو بعدی نمایش داده می شود. بیشتر بدانید.

فضای مرده در 27 ژانویه برای PS5، Xbox Series X/S و PC عرضه می شود.نویسنده: Shubhankar Parijat