Dead Space Remake Dev Talks به کاتر پلاسما، فورس تفنگ و تفنگ پالس تغییر کرد

توسعه دهندگان بازسازی Dead Space ایده هایی برای آینده این مجموعه دارند


از فضای مرده این بازسازی تنها چند روزی است که منتشر شده است، اما هیچ سوالی از طرفداران درباره اینکه سریال بعدی به کجا می‌رود وجود ندارد. در واقع، اینها سوالاتی هستند که در Motive Studio و EA نیز مورد بحث قرار می گیرند.

با توجه به آنفضای مردهتهیه کننده فیل دوچارم در مصاحبه اخیر با GQ گفت که او و سایر اعضای استودیو Motive علاقه مند به بررسی بیشتر این فرنچایز هستند و در حال حاضر ایده هایی در مورد چگونگی انجام این کار دارند. و بحث در مورد آینده مجموعه در داخل EA در EA برگزار خواهد شد. آینده نزدیک.

مطمئناً این امیدی است که ما داریم.فضای مردهمن نگران طرف خودم هستم و به طرف رم فکر می کنم. [Campos-Oriola, creative director] کاوشگر فضای مرده بیشتر. من یک ایده دارم، مطمئناً. این هفته تمام شد اطمینان حاصل کنید که راه اندازی شما به خوبی انجام می شود و تا حد ممکن مشکلات فنی کمتری دارد. ما به تعطیلات می رویم سپس می‌نشینیم و این بحث‌ها را در داخل EA انجام می‌دهیم و می‌گوییم “بسیار خوب، بعدی چیست؟” ”

جالب است که آنها ممکن است قبلاً شروع به ارائه نکاتی در مورد آنچه استودیو Motive در تلاش است انجام دهد، کرده باشند.فضای مردهاز این به بعدبه نظر می‌رسد یک تخم‌مرغ عید پاک کشف شده در حالت جدید بازی پلاس نسخه بازسازی شده به برنامه‌هایی برای بازسازی اشاره می‌کند.فضای مرده 2.

فضای مردهتنها چند روز از عمر آن می گذرد، اما به نظر می رسد که شروع خوبی در زمینه فروش داشته باشد، با دیدن یک بازیکن قابل توجه در Steam در زمان عرضه و عملکرد خوب در نمودارهای فروش هفتگی این پلتفرم.

در بررسی بازی، امتیاز 10/10 را به شرح زیر به آن دادیم:فضای مرده یکی از بهترین بازی های ترسناک بقا در تمام دوران و یکی از بهترین بازسازی های تمام دوران. این یک شاهکار این ژانر است، با بزرگترین نقاط قوتش که بیشتر از همیشه می درخشد، و تغییرات و اضافات هوشمندانه آن را به روش های معناداری بهبود می بخشد. استودیو Motive یک کلاسیک فوری و یک غول واقعی ژانر تولید کرده است. ‘ بازبینی کامل را اینجا بخوانید.

فضای مردهبرای PS5، Xbox Series X/S و PC در دسترس است.نویسنده: Shubhankar Parijat