Dead Space – Remake Versus Original بهبودهای بصری، تغییرات صحنه و موارد دیگر را نشان می دهد

به گفته جان کارپنتر، فیلم فضای مرده در دست ساخت است


اقتباس‌های سینمایی و تلویزیونی از بازی‌های ویدیویی در حال افزایش سرعت بالایی هستند، به‌طوری‌که اخیراً چندین ویژگی اصلی بازی‌ها اجازه اقتباس‌ها را داده‌اند. برادران سوپر ماریو، چرخ دنده های جنگ، چه زمانی Death Stranding به آخرین نفر از ما، خدای جنگ، و غیره. شانس دستیابی هر یک از اینها به موفقیت تجاری و انتقادی نیز بی سابقه به نظر می رسد. آیا این بدان معناست که شرکت های بیشتری سعی می کنند مخاطبان خود را با پروژه های مشابه گسترش دهند؟

در این مرحله به نظر می رسد تضمین شده است. فضای مرده یکی دیگر از آنها خواهد بود. اخیراً از جان کارپنتر، فیلمساز افسانه ای و علاقه مند به فیلم های ترسناک در مورد علاقه دیرینه اش به ساخت فیلم پرسیده شد. فضای مرده در مصاحبه با ورایتی، در مراحل ساخت فیلم و پاسخ به این سوال، او ممکن است به بیرون درز کرده باشد که یک فیلم واقعاً در حال تولید است، اما به نظر نمی رسد که کارپنتر با این پروژه همکاری داشته باشد.

کارپنتر در پاسخ به سوالی درباره مشارکت احتمالی خود گفت: «نمی توانم باور کنم که چگونه گسترش یافته است. فضای مرده فیلم سینما. “من از طرفداران پر و پا قرص بازی های ویدئویی هستم، بنابراین همه آنها را بازی کرده ام. اتفاقاً به دوربین دیجیتال جدیدم RED نگاه کردم و به آنها گفتم که دوست دارم آن را امتحان کنم. فضای مرده فیلم سینما. پخش شد و همه گفتند آخه کی میخوای انجامش بدی؟ من این کار را نمی کنم من فکر می کنم در حال حاضر یک کارگردان دیگر درگیر است. و آنها از من نمی خواهند این کار را انجام دهم. به همین دلیل است که تا زمانی که کسی از من نخواهد این کار را انجام نمی دهم.»

صرف نظر از دخالت کارپنتر، فضای مرده با این حال، کارگردان فیلم تایید کرده است که مشتاقانه منتظر بازسازی بعدی است و قطعا آن را بازی خواهد کرد.

“نسخه جدیدی وجود دارد فضای مرده بازی ویدیویی در ژانویه منتشر می شود و من آنجا خواهم بود.”

البته بازسازی اولین قدم EA برای احیای این فرنچایز پس از مدت ها وقفه است، اما باید دید که این شرکت پس از آن چه برنامه ای برای انجام آن دارد. طرفدارانی که در مورد آینده بسیار هیجان زده خواهند شد.

از فضای مرده در همین حال، نسخه بازسازی شده به زودی راه اندازی می شود و در تاریخ 27 ژانویه برای PS5، Xbox Series X/S و PC در دسترس خواهد بود.نویسنده: Shubhankar Parijat