dead space

احتمالاً نسخه بازسازی شده Dead Space 2 در بازی جدید Dead Space به همراه لاگ منتشر شده است.


ازفضای مردهبازسازی در حال حاضر منتشر شده است و هنوز در مراحل اولیه خود است، اما از قبل واضح است که EA و توسعه دهنده استودیو Motive با موفقیت این فرانچایز محبوب بقا و ترسناک را بازگردانده اند. طبیعتاً سؤالاتی در مورد آنچه فراتر از فرنچایز وجود دارد پرسیده می شود.فضای مرده 2،بر اساس یک تخم مرغ عید پاک که در بازسازی تازه منتشر شده مشاهده شده است، به نظر می رسد EA در حال برنامه ریزی قبلی است.

فضای مردهNew Game Plus شامل برخی از محتوای جدید اضافی است که در بازی اصلی یافت نشد. USG ایشیموراز. همانطور که توسط GameSpot مشاهده شده است، یکی از این لاگ ها شامل دو شخصیت است که در مورد جستجوی فرصت های شغلی جدید صحبت می کنند. ایشیمورا منسوخ. جالب اینجاست که مکالمه به امکان شغلی در پراکندگی ایستگاه تایتان می‌پردازد.

Sprawl، البته، یک ایستگاه فضایی غول پیکر به اندازه یک شهر است،فضای مرده 2آیا Text Log جدید فقط یک تخم مرغ عید پاک است که به دنباله بقا-ترسناک ادای احترام می کند، یا دقیقاً مانند شخصیت هایی است که در Text Log با آنها صحبت می کنید، Motive Studios اشاره کرده است که آنها نیز ممکن است به سمت پراکندگی حرکت کنند؟ با توجه به این واقعیت که لاگ در بازسازی جدید است، ممکن است فکر کنید که این مورد دومی است.

البته در حال حاضر تایید شده است که استودیو Motive در حال کار بر روی یک اکشن ماجراجویی تک نفره AAA است. مرد آهنیبازیبعیدفضای مرده،با استفاده از موتور داخلی Frostbite EA ساخته شده است.مرد آهنیظاهراً این بازی از موتور Unreal Engine استفاده می کند.

فضای مردهبرای PS5، Xbox Series X/S و PC در دسترس است. بررسی ما از بازی را اینجا بخوانید – Spoiler: ما آن را دوست داشتیم.نویسنده: Shubhankar Parijat