Remake Dead Space 2 به دلیل فروش ضعیف بازی اول – شایعه لغو شد


دیروز اعلام شد که استودیو Motive روی این فیلم کار خواهد کرد. میدان جنگ حق امتیاز.در حال توسعه مرد آهنی شگفت انگیز ما همچنین در حال ساختن یک تیم جدید هستیم که صرفاً بر فرنچایز FPS پرچمدار EA تمرکز کند. البته این سوال را مطرح کرد که در مورد پیگیری چطور؟ فضای مرده آیا بازسازی سال گذشته منتشر شد؟

اگرچه به طور رسمی اعلام نشده است، اما تصور می شد که پس از پاسخ مثبت انتقادی به بازی اول، در حال توسعه باشد. به گفته جف گراب از Giant Bomb در آخرین پادکست خود Game Mess Mornings: فضای مرده 2 روی آن کار می شد، اما دیگر روی آن کار نمی شود.

“آنها روی آن کار می کردند. آنها روی آن کار می کردند. فضای مرده 2… و دیگر روی آن کار نمی کنند. روشی که من آن را به عنوان در قفسه توصیف می کنم به دلیل فروش “کمبود” بازی اول است.برای کسانی که مشتاقانه منتظر آن بودند فضای مرده 2، خبر بد اینجاست. صادقانه بگویم، این فقط یک خبر بد است. یعنی هیچ وقت این اتفاق نخواهد افتاد؟

«نمی‌دانم قرار است این اتفاق بیفتد یا نه، اما آنها در حال حاضر روی آن کار می‌کنند. فکر می‌کنم در مراحل مفهومی بود… قطعاً در مرحله پیش‌تولید بود، اما اکنون آن کار به حالت نیمه رسیده است. آنها آن را تمام کردند و این استودیو الان است مرد آهنی و میدان جنگ

این اولین باری نیست که یک استودیوی الکترونیک آرتز پروژه ای را برای ادامه کار به حالت تعلیق در می آورد. میدان جنگ، معیار و میدان نبرد 2042. همچنین پس از بسته شدن Ridgeline Games در فوریه گذشته، محتوای تک‌نفره آینده را برای سری تیراندازی پیشرو خواهد کرد.

همانطور که آقای گراب بیان کرد، این به این معنی نیست: فضای مرده 2 بازسازی‌ها هرگز اتفاق نمی‌افتند، اما به این زودی‌ها اتفاق نمی‌افتند.الکترونیک آرتز هیچ اطلاعیه جدیدی ارائه نکرده است. میدان جنگ عنوان تایید شد میدان نبرد 2042 فصل های جدید دریافت نمی شود. شاید به زودی اعلامیه‌ای منتشر شود، به‌خصوص با شایعاتی مبنی بر اینکه عنوان بعدی قرار است در اکتبر 2025 عرضه شود و گفته می‌شود که Ripple Effect در حال کار بر روی یک بازی شوتر بتل رویال رایگان است.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید