نسخه Remastered Dead Rising Deluxe صداپیشه اصلی فرانک وست را برنمی‌گرداند


ترنس جی روتولو، صداپیشه ای که نقش شخصیت اصلی فرانک وست را در نسخه اصلی بازی کرد. مرده در حال برخاستناخیراً اعلام شد که او نقش خود را در انتشار مجدد بهبود یافته آینده بازی نخواهد کرد. ریمستر دیود بریزینگ لوکس.

همانطور که توسط کاربر توییتر @FrankByDaylight به اشتراک گذاشته شد، هنگامی که یکی از طرفداران در اینستاگرام از او پرسید، Rotolo تایید کرد که در نسخه بازسازی شده بعدی صدای فرانک وست را نخواهد گفت و کپکام ممکن است از او بخواهد که بازگردد تماس گرفته شده است.

روتولو گفت: “پاسخ به سوال شما این است که من نمی دانم.” “تنها چیزی که می توانم بگویم این است که من همیشه از فرصتی که فرانک را زنده می کنم سپاسگزارم. وظیفه یک بازیگر این است که وقتی فراخوانده می شود حاضر شود، تمام تلاش خود را بکند و وقتی تمام شد، به ماموریت بعدی برود.” من به سادگی در این ماموریت دعوت نشدم. دلایل خود تهیه کنندگان است.

Rotorolo همچنین صدای فرانک وست را ارائه کرد. Dead Rising 2: Case West، Dead Rising 2: Off the Record، و بازی Dead Rising 3کمر است مرده در حال برخاستن 4 نقش فرانک وست را تای اولسون نیز در آن بازی بازی می‌کند، بنابراین این ریمستر اولین بار نیست که شخصیتی توسط روتولو صداگذاری نمی‌شود. Capcom هنوز هیچ اعلام رسمی در مورد صداپیشه فرانک وست در نسخه بازسازی شده و یا اینکه چرا از روتولو نخواسته اند که بازگردد، اعلام نکرده است.

ریمستر دیود بریزینگ لوکس این بازی در 19 سپتامبر برای PS5، Xbox Series X/S و PC منتشر خواهد شد. با قیمت 50 دلار، یک نسخه لوکس 60 دلاری با تعداد زیادی لوازم آرایشی اضافی نیز وجود خواهد داشت.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید