Dead Rising Deluxe Remastered موسیقی دارای مجوز اصلی را برمی گرداند


چه زمانی ریمستر دیود بریزینگ لوکس تنها بیش از دو ماه پس از انتشار، کلاسیک زامبی‌کشی کپکام پیشرفت‌های زیادی از جمله جلوه‌های بصری، فناوری اصلاح‌شده و بهبود کیفیت زندگی دریافت کرده است. اما چه انتظاری از موسیقی داریم؟به طور دقیق تر، اصلی مرده در حال برخاستن دارای یک موسیقی متن پرطرفدار پر از موسیقی مجاز است که معمولاً در هنگام انتشار مجدد بازی ها حذف می شود. مرده در حال برخاستن به همین ترتیب؟

خوشبختانه اینطور نیست. در بیانیه ای که به VG247 ارائه شد، Capcom رسما تایید کرد که “موسیقی دارای مجوز در حال بازگشت است.” ریمستر دیود بریزینگ لوکسالبته جزئیات هنوز مشخص نیست. به عنوان مثال، آیا کل موسیقی متن اصلی دست نخورده برمی گردد یا حداقل می توان انتظار داشت که برخی از آهنگ هایی که در بازی اصلی بودند در نسخه ریمستر قرار نگیرند؟ در هر صورت، علاقه مندان می توانند خیالشان راحت باشد که در نسخه ریمستر، موسیقی لایسنس اصلی و محبوب به طور کامل حذف نخواهد شد.

یک چیز را می دانم ندارد همان صداپیشه در نسخه بازسازی شده، شخصیت اصلی فرانک وست است و ترنس جی روتولو، که صداپیشگی این شخصیت را در نسخه اصلی بر عهده داشت، تایید کرده است که از او خواسته نشده است که این نقش را در احیای سریال بازی کند.

ریمستر دیود بریزینگ لوکس این بازی در 19 سپتامبر برای PS5، Xbox Series X/S و PC منتشر خواهد شد. برای نیازهای رایانه شخصی اینجا را بررسی کنید.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید