نسخه Remastered Dead Rising Deluxe دارای ویژگی های جدید عکس برداری، صداگذاری کامل به 9 زبان و موارد دیگر است.


ریمستر دیود بریزینگ لوکس توسعه دهندگان به صراحت اذعان کرده اند که این بازی بیشتر از آنچه از نامش نشان می دهد یک بازسازی خواهد بود، با بسیاری از تغییرات شامل ارتقاهای بصری و فنی به نسخه اصلی محبوب، در حالی که واضح است که بازی یک معامله بزرگ است، بازیکنان نیز می توانند انتظار برخی از آنها را داشته باشند ترفندها و بهبودهای قابل توجه در گیم پلی بازی.

به عنوان مثال، برخی در توییتر ریمستر دیود بریزینگ لوکس Capcom همچنین به یک ویژگی جدید عکس‌برداری اشاره کرد که به بازیکنان اجازه می‌دهد عکس‌های خود را به روش‌های جدیدی سفارشی کنند. همچنین اشاره شده است که این بازی علاوه بر زبان انگلیسی (که در نسخه اصلی وجود نداشت) صداپیشگی کامل در مجموع به 9 زبان خواهد داشت و زیرنویس آن به 14 زبان در دسترس خواهد بود.

به تازگی، ترنس جی. روتولو، صداپیشه اصلی مرده در حال برخاستن شخصیت اصلی، فرانک وست، در نسخه بازسازی شده حضور نخواهد داشت، اما کپکام دلیل آن را فاش نکرده است.

ریمستر دیود بریزینگ لوکس این بازی در 19 سپتامبر برای PS5، Xbox Series X/S و PC با قیمت 50 دلار منتشر خواهد شد. همچنین یک نسخه لوکس 60 دلاری با پوسته های جایزه از دیگر عناوین Capcom وجود خواهد داشت.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید