Dead Rising Deluxe Remastered Digital Deluxe Edition با لباس های Resident Evil و Rockman عرضه می شود.


در جدیدترین نمایشگاه، Capcom ریمستر دیود بریزینگ لوکس، بهبودهای بصری و ویژگی های جدید مانند صدای کامل، 4K و ذخیره خودکار را توضیح می دهد. در حال حاضر در حال پذیرش پیش سفارش هستیم. مرده در حال برخاستن این یک بسته اصلی است که شامل لباس‌های اضافی و موسیقی پس‌زمینه است که می‌تواند در مرکز خرید Willamette Parkview پخش شود.

بازیکنان می توانند ظاهر اصلی فرانک وست در سال 2006، چاک گرین را بپوشند مرده در حال برخاستن 2 یا طلسم زنبور عسل در مرکز خرید Willamette Parkview. آهنگ‌ها عبارتند از «Dreams of Yore (Mall Music 2 Arrangement)» و «Super Shopper». مرده در حال برخاستن 2 “پرواز مبارک! (تنظیم مال موزیک 6)” نیز گنجانده شده است. کسانی که پیش‌سفارش نکرده‌اند، می‌توانند در تاریخ دیگری خرید کنند.

با این حال، یک نسخه لوکس دیجیتال نیز با قیمت 59.99 دلار وجود دارد. این شامل بازی پایه، چهار بسته لباس و BGM (بسته مرکز خرید Willamette Parkview، بازی Resident Evil بسته قهرمان، بازی Resident Evil بسته شرور، راکمن پک و کپکام فایترز پک. 17 نوع لباس و آهنگ BGM وجود دارد، خطر زیستی ظالم، رزیدنت اویل 3 نمسیس و راکمن ظاهر می شوند. هر بسته را می توان به صورت جداگانه نیز خریداری کرد.

ریمستر لوکس مرده در حال افزایش این بازی در تاریخ 19 سپتامبر برای PS5، Xbox Series X/S و PC منتشر خواهد شد. برای نیازهای رایانه شخصی اینجا را بررسی کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید