Dead Island 2 قادر به میزبانی جلسات Co-op در هنگام عرضه برای بازیکنان پایه PS4 و Xbox One نیست


جزیره مرده 2با راه اندازی در گوشه و کنار، این یک بازی RPG اکشن زامبی کش است، یا اگر بخواهید، یک تجربه انفرادی از بازی از ابتدا تا انتها است. همانطور که گفته شد، Co-op نیز یک گزینه خواهد بود، اگرچه توسعه دهنده Dambuster Studios فاش کرد که ویژگی Co-op در هنگام راه اندازی بازی با محدودیت هایی روبرو خواهد شد.

به گفته سازنده، به دلیل «نیازهای گرافیکی» بازی، اگر میزبان یک جلسه Co-op هستید، باید آن را روی PS5 یا Xbox Series X/S یا PS4 Pro یا Xbox One X بازی کنید. . کسانی که روی مدل‌های پایه PS4 و Xbox One بازی می‌کنند، می‌توانند به جلسات Co-op که توسط بازیکنان دیگر میزبانی می‌شود، بپیوندند، اما نمی‌توانند در زمان راه‌اندازی جلسات خود را ایجاد کنند.

استودیو Dambuster گفت: “ما در حال کار برای ارائه گزینه ای برای میزبانی در همه کنسول ها در آینده هستیم.”

سازنده همچنین تکرار کرد که در حالی که این بازی از چند نسل مشترک پشتیبانی می کند، بازیکنان پلی استیشن، ایکس باکس و رایانه های شخصی نمی توانند با یکدیگر همکاری کنند زیرا بازی متقابل پشتیبانی نمی شود.

جزیره مرده 2در 21 آوریل برای PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One و PC عرضه می شود. روی PS5 و Xbox Series X/S با سرعت 60 FPS اجرا می شود. الزامات رایانه شخصی را می توانید در اینجا پیدا کنید.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *