dead island 2

تریلر Dead Island 2 دارای 3 Slayer قابل بازی دیگر است


استودیو Deep Silver و Dambuster به انتشار تریلرهایی برای هر Slayer قابل بازی ادامه خواهند داد. جزیره مرده 2پس از رایان، دنی، جیکوب (اولین قاتل افشا شده) و امی در کانون توجه قرار گرفتند. شخصیت و توانایی های ذاتی آنها را در زیر بررسی کنید.

سبک بازی دنی به این صورت است که رودررو با زامبی ها روبرو می شود و آسیب های سنگینی وارد می کند. Bloodlust با کشتن سریع چندین زامبی سلامتی را بازیابی می کند و Thunderstruck با یک حمله سنگین یک انفجار قدرتمند ایجاد می کند. Jacob روی حمله سریع و وارد کردن آسیب بیشتر در طول زمان تمرکز می کند. Feral یک افزایش آسیب کوچک ارائه می دهد که با حملات مداوم پشته می شود.

هنگامی که استقامت کم است، Critical Gain آسیب بحرانی را به طور متوسط ​​افزایش می دهد و استقامت در ضربه های بحرانی را بازسازی می کند. در نهایت، امی در پرتاب سلاح و مبارزه تن به تن تخصص دارد. Relief Pitcher هنگام پرتاب سلاح به سمت زامبی ها استقامت می بخشد، Divide and Conquer آسیب کوچکی را در برابر زامبی های تنها افزایش می دهد.

جزیره مرده 2 28 آوریل برای Xbox One، PS4، Xbox Series X/S، PS5 و PC عرضه می شود. برای گیم پلی گسترده تر اینجا را ببینید.نویسنده: Ravi Sinha