Dead Island 2 – حالت پخش جریانی تایید شده، پشتیبانی AMD FSR 2 و موارد دیگر


سوالات متداول فنی جدید در دسترس است جزیره مرده 2، به سوالات مختلفی در مورد آنچه استودیو Dambuster می تواند از بازیکنان انتظار داشته باشد پاسخ می دهد. Cross-gen امکان پذیر است، اما قبلاً تأیید شده است که هیچ بازی بین پلتفرمی وجود نخواهد داشت و نیازهای سنگین رایانه شخصی را آشکار می کند.

در مورد کنترلرها، بازیکنان رایانه شخصی می توانند طرح بندی ایکس باکس وان، ایکس باکس 360، ایکس باکس سری X/S، PS4 و PS5 را پیدا کنند. با این حال، این کنسول از صفحه کلید و ماوس پشتیبانی نمی کند. حالت پخش جریانی وجود دارد که موسیقی مجاز را مسدود می‌کند، اما حجم عظیمی از غم را فیلتر نمی‌کند یا موسیقی مجاز را از دنباله‌های عنوان سینمایی حذف نمی‌کند.

فقط DirectX 12 بر روی رایانه شخصی موجود است و AMD FidelityFX Super Resolution (FSR2) و FidelityFX Contrast Adaptive Sharpening نیز پشتیبانی می شود. برای کسانی که می خواهند بازی آنها از “نرم افزار افزایش عملکرد” ​​پشتیبانی کند، اینطور نیست.

جزیره مرده 2 21 آوریل برای Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5 و PC در دسترس است. در کنسول های نسل فعلی با سرعت 60 فریم بر ثانیه و در کنسول های نسل قبلی 30 فریم بر ثانیه اجرا می شود.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید