بازی Dead Island 2 با سرعت 60 فریم بر ثانیه روی Xbox Series X/S و PS5 اجرا خواهد شد


علاوه بر الزامات رایانه شخصی جزیره مرده 2استودیو Dambuster نرخ فریم این عنوان در کنسول ها را فاش کرده است. نسخه های PS5 و Xbox Series X/S با سرعت 60 فریم در ثانیه اجرا می شوند، در حالی که Xbox One و PS4 با سرعت 30 فریم در ثانیه اجرا می شوند. وضوح مشخصی ندارد، اما فهرست Xbox Store پشتیبانی از 4K Ultra HD را نشان می‌دهد، بنابراین می‌تواند حالت متفاوتی داشته باشد.

سازنده همچنین تایید کرد که هیچ بازی بین پلتفرمی وجود ندارد، اگرچه چند نفره متقابل پشتیبانی می شود. اطلاعات بیشتر در مورد دومی و تعاونی ها در پست وبلاگ دیگری آشکار خواهد شد. HUD به بازیکنان اجازه می‌دهد تا انواع اطلاعات را سفارشی کنند، از پنجره‌های مرکزی اعلان‌ها و نشانگرهای هدف گرفته تا شماره‌های سلامت و آسیب زامبی‌ها.

فقط صدای انگلیسی در دسترس است، اما زبان های پشتیبانی شده برای زیرنویس ها، نکات ابزار و غیره عبارتند از: انگلیسی، اسپانیایی، ایتالیایی، اسپانیایی مکزیکی، چکی، چینی ساده شده، کره ای، ژاپنی، چینی سنتی شامل چینی، فرانسوی، روسی، آلمانی، پرتغالی برزیلی ، و لهستانی.

جزیره مرده 2 در 21 آوریل منتشر شد. در اینجا می توانید گیم پلی گسترده ای را از 11 دقیقه اول یا بیشتر مشاهده کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید