بازی Dead Island 2 برای کنسول و رایانه شخصی منتشر شد


نزدیک به یک دهه پس از معرفی اولیه آن، Deep Silver’s جزیره مرده 2 اکنون برای Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5 و PC در دسترس است. این بازی که توسط استودیو Dambuster توسعه داده شده است، در لس آنجلس اتفاق می‌افتد و به دلیل شیوع غیرمرده جدید قرنطینه شده است. به عنوان یکی از 6 قاتل، باید زنده بمانید و از جنون فرار کنید. تریلر معرفی را اینجا ببینید.

جزیره مرده 2 این یک جهان باز مانند بازی اول نیست. زامبی ها را هک و اسلش کنید، سلاح های جدید را پیدا کنید و اصلاح کنید، زامبی های بیشتری را بکشید و سطوح خطی می شوند. ماموریت‌های جانبی برای کشف، کلکسیون‌ها برای جمع‌آوری، زامبی‌های Apex برای تسخیر وجود دارد، اما این کل حلقه بازی است.

خوشبختانه، سیستم جدید FLESH امکان بازخورد فوق العاده بصری را فراهم می کند. پتک اندام ها و جمجمه های زامبی ها را می شکند و تیغه اندام ها را تکه تکه می کند. همچنین، بازیکنان می توانند از حالت Fury Mode جدید برای ایجاد خرابی پس از اینکه مشخص شد در برابر ویروس مصون هستند، استفاده کنند.

برای جزئیات اینجا را کلیک کنید جزیره مرده 2، بررسی را اینجا ببینید. برای جزئیات بیشتر در ماه‌های آینده دوباره بررسی کنید، به خصوص که محتوای جدید از طریق مسیرهای توسعه در دسترس است.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید