Dead Island 2 بیش از 1 میلیون نسخه در 3 روز فروخت


راه پرتاب طولانی و سخت بود.جزیره مرده 2،اما بازی زامبی اکشن RPG بالاخره آمد و هفته گذشته برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها عرضه شد. و با توجه به مدت زمانی که طرفداران این سری منتظر انتشار آن بوده اند، جای تعجب نیست که به نظر می رسد شروعی چشمگیر از همان دروازه ای که مربوط به فروش بود، داشته باشد.

ناشر دیپ نقرهجزیره مرده 2 در حال حاضر با فروش بیش از 1 میلیون دستگاه در عرض 3 روز پس از عرضه، به یک نقطه عطف فروش دست یافته است. در مجموع، بازیکنان بیش از 11 میلیون ساعت بازی کرده اند، بیش از 1.1 میلیارد زامبی را کشته اند و بیش از 28 میلیون بار مرده اند.

در بررسی ماجزیره مرده 2، به آن نمره 8/10 داد و گفت:جزیره مرده 2 پیشگامانه نیست، اما بسیار سرگرم کننده است. با نگاهی پر جنب و جوش و خونین در خیابان های مرده لس آنجلس، مبارزات وحشیانه مفرح، و غرور خنده دار بیش از حد، تجربه خوبی را ارائه می دهد که ارزش وقت شما را دارد. ‘ بازبینی کامل را اینجا بخوانید.

جزیره مرده 2برای PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One و PC موجود است. اکشن-RPG همچنین قرار است محتوای جدیدی را در برخی مواقع از طریق مسیرهای توسعه دریافت کند، اگرچه Deep Silver و توسعه دهنده Dambuster Studios هنوز جزئیات خاصی را فاش نکرده اند.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید