تریلر گیم‌پلی Dead Island 2 مبارزات وحشیانه، نسخه HELL-A، پاداش‌های پیش‌سفارش را نشان می‌دهد.


در آن دوره جزیره مرده 2 در یک ویترین، استودیوی Dambuster گیم‌پلی جدیدی را برای اکشن-RPG آینده خود در یک سناریوی لایو اکشن جذاب به نمایش گذاشت. اولین تریلر انواع نبردهای خشن و بی رحمانه را به نمایش می گذارد. آن را به همراه چند اسکرین شات جدید در زیر بررسی کنید.

با تکنولوژی گور واقع گرایانه، زامبی ها را خواهید دید که به روش های منحصر به فردی (از جمله ذوب شدن) پوسیده می شوند و می میرند. بازیکنان می توانند از انواع سلاح ها از جمله سلاح گرم استفاده کنند و با افکت های عنصری مختلف آن ها را ارتقا دهند. البته همه زامبی ها پوش اور نیستند. برخی از دور اسید پرتاب می کنند، برخی دیگر با فریاد خود شیشه ها را می شکنند یا از بالا به آنها کمین می کنند.

این عالی است زیرا شما می‌توانید با حالت Fury که در آن می‌توانید زامبی‌ها را با دستان خالی تکه تکه کنید، شانس‌ها را هم بکنید. جزیره مرده 2 همچنین از کنترل بازی الکسا پشتیبانی می کند و به شما امکان می دهد از دستورات صوتی برای اقدامات مختلف (مانند تغییر به سلاح های تیز) استفاده کنید. پخش کننده های Xbox و PC به زبان انگلیسی در ایالات متحده، کانادا و بریتانیا در دسترس هستند.

نسخه HELL-A نیز فاش شد که شامل دیسک بازی، SteelBook، Expansion Pass، نشان‌های 2 پین، پچ DI2، بسته سلاح طلایی، بسته سلاح‌های Pulp، 6 کارت Slayer Tarot، نقشه سفر ساحلی ونیز و بسته شخصیت‌ها می‌شود. 1 و 2. یک فیگور کلکسیونی از امی، یکی از Slayers قابل بازی، را نیز می توان به صورت مستقل از وب سایت دیپ سیلور خریداری کرد.

پیش‌سفارش‌ها در حال حاضر در حال انجام است. هر نسخه‌ای را پیش‌سفارش کنید و بسته حافظه‌های Banoy را دریافت می‌کنید که شامل Banoy War Club و Banoy Baseball Bat Memories، و همچنین Balanced Weapon Perks و کارت مهارت شخصی در فضای شخصی است.

جزیره مرده 2 در 28 آوریل 2023 برای Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5 و PC منتشر می شود. با نزدیک شدن به انتشار، منتظر جزئیات بیشتر باشید.

جزیره مرده 2_0001
جزیره مرده 2_0006
جزیره مرده 2_0005
جزیره مرده 2_0004
جزیره مرده 2_0003نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید