توسعه دهندگان Dead Island 2 «هرگز» از تریلر اصلی Yager به عنوان الهام بخش استفاده نکردند


جزیره مرده 2بالاخره منتشر شد، اما راه طولانی و پر دست انداز برای راه اندازی یک RPG اکشن زامبی بوده است. اولین بار حدود یک دهه پیش در سال 2014 اعلام شد. در آن زمان، قبل از تاخیرهای متعدد و تغییرات توسعه دهنده،Spec Ops: The Lineتوسعه دهنده Yeager. البته این کار درست نشد: استودیو Dambuster کنترل پروژه را در دست گرفت و به گفته این استودیو، پروژه نهایی تا حد زیادی از دیدگاه یاگر منحرف شد.

در مصاحبه اخیر با GamesIndustry،جزیره مرده 2کارگردان بازی دیوید استنتون گفت که اگرچه بازی از نظر لحن به تریلر اصلی 2014 شباهت دارد، اما استودیو Dambuster واقعاً از آن به عنوان الهام بخش محصول نهایی استفاده نکرده است. از بازی

استنتون گفت: «نگاه کردن به تریلر Jaeger که همه از آن لذت می برند جالب است. “و صادقانه بگویم، لحن آن تریلر و نسخه خودمان جزیره مرده 2اما هرگز از آن به عنوان الهام استفاده نکرد. ما ننشستیم و نگفتیم: “اوه، ما واقعاً این تریلر را دوست داریم، بنابراین می خواهیم این روحیه را به خود بگیریم.” یک تفاوت بزرگ وجود دارد. ”

در بررسی ماجزیره مرده 2،من بهش نمره 8/10 دادم.جزیره مرده 2 پیشگامانه نیست، اما بسیار سرگرم کننده است. با نگاهی پر جنب و جوش و خونین در خیابان های مرده لس آنجلس، مبارزات وحشیانه مفرح، و غرور خنده دار بیش از حد، تجربه خوبی را ارائه می دهد که ارزش وقت شما را دارد. ‘ بازبینی کامل را اینجا بخوانید.

جزیره مرده 2برای PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One و PC موجود است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *