dead island 2

Dead Island 2 – نمایش گیم پلی انحصاری در Showcase در 6 دسامبر


پس از تاخیر جزیره مرده 2 تا 28 آوریل 2023، استودیو Deep Silver و Dambuster یک نمایشگاه برای این عنوان در تاریخ 6 دسامبر اعلام کردند. این نمایشگاه در ساعت 8 بعد از ظهر به وقت گرینویچ / 9 بعد از ظهر CET / 13 PT تایید می شود و “گیم پلی انحصاری نشان داده شده از طریق یک ماجراجویی اکشن سینمایی هیجان انگیز پالپ” را نمایش می دهد.

به نظر می رسد سه بازمانده را دنبال می کند که آنها به دنبال یک پناهگاه امن از یک ویروس مرموز هستند که در سراسر لس آنجلس گسترش یافته و شهروندانش را به مردگان تبدیل کرده است. آنها در عمارت متروکه یک سازنده بازی ویدیویی و فیلم کاوش می کنند. “نگاه اول انحصاری” به بازی و ویژگی های آن نیز قول داده شده است.

به نظر می رسد یک ویترین متمرکز بر سه بازمانده نشان می دهد که همکاری آشکار خواهد شد. جزیره مرده 2 برای Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5 و PC عرضه می شود. علیرغم تاخیر، استودیو Dambuster گفت که توسعه “در حال حاضر در مراحل پایانی است” و زمان می برد تا آنها بتوانند “بازی ای را که می توانند با اطمینان راه اندازی کنند” راه اندازی کنند. در اینجا درباره عناوین بیشتر بدانید.نویسنده: Ravi Sinha