Dead Island 2 و Minecraft Legends برترین 2 در نمودارهای خرده فروشی هفتگی انگلستان


Gfk آخرین نمودار فروش هفتگی نرم افزار فیزیکی در بریتانیا (از طریق GamesIndustry) را منتشر کرده است. به لطف برخی از انتشارات جدید مهم در گذشته اخیر، ما یک تاپ 3 کاملاً جدید را در این هفته در نمودارها داریم.اولین حضور در نمودارجزیره مرده 2، از سومین پرتاب بزرگ سال در بریتانیا برخوردار شد.میراث هاگوارتزوبازسازی رزیدنت اویل 4.

بعد،افسانه ماین کرافت، اولین مقام دوم. نینتندو سوییچ با 76 درصد فروش از پلتفرم، 19 درصد از پلی استیشن و 5 درصد از ایکس باکس پرفروش ترین فروش بود. با این حال، شایان ذکر است که مانند همه نسخه های اول مایکروسافت، این نسخه نیز در Game Pass موجود است. این امر بر فروش به خصوص در ایکس باکس و رایانه شخصی تأثیر می گذارد.

نسخه جدید دیگری نیز جایگاه سوم را به خود اختصاص داده است.Advance Wars 1+2: Reboot Campخیلی از بازی های بالای آن عقب نیست، اما واضح است که در تعداد زیادی در بازی فروخته نمی شود (الزاماً انتظار نمی رود).FIFA 23، Mario Kart 8 Deluxe، Hogwarts Legacy، Resident Evil 4 Remake،وادیسه سوپر ماریومانند هفته گذشته، هنوز در بین 10 نفر برتر قرار دارد (و بیشتر هفته ها به آن تمایل دارد).

10 مورد برتر برای هفته منتهی به 22 آوریل را در زیر بررسی کنید.

نهعنوان
1.جزیره مرده 2
2.افسانه ماین کرافت
3.Advance Wars 1+2: Reboot Camp
چهارMario Kart 8 Deluxe
پنج.FIFA23
6.ادیسه سوپر ماریو
7.میراث هاگوارتز
8.بازسازی رزیدنت اویل 4
9.ماین کرافت (سوئیچ)
ده.خدای جنگ راگناروکنویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید