به نظر می رسد Dead Cells: Return to Castlevania در حال انتشار فیزیکی PS5 است


سلول های مردهاز زمانی که برای اولین بار در سال 2018 عرضه شد، به طور گسترده به عنوان یکی از بهترین بازی‌ها در نوع خود شناخته می‌شود و از آن زمان به بعد، عناوین اکشن سرکش Motion Twin همچنان بهتر می‌شوند. این به لطف پشتیبانی فوق‌العاده پس از راه‌اندازی است که شاهد بودیم توسعه‌دهندگان به‌طور پیوسته به‌روزرسانی‌های محتوا را منتشر کردند.بازگشت به Castlevaniaبه نظر می‌رسد که به‌زودی بخش سنگین دیگری از محتوای جدید و یک متقاطع با فرنچایز محبوب کونامی ارائه می‌کند.

به طور خاص، به نظر می رسد نسخه فیزیکی بومی استسلول مرده: بازگشت به Castlevaniaاین بازی با همکاری Merge Games برای PS5 در حال توسعه است. این از همان ارزیابی ESRB است که توسط Gematsu یافت شد. توییتر. سلول های مردهمطمئناً می‌توانید آن را روی PS5 از طریق سازگاری با عقب بازی کنید، اما به نظر می‌رسد این نسخه، بازی را به صورت بومی برای کنسول و همچنین باندل آن را به همراه خواهد داشت.کسلوانیابه سرعت گسترش دهید.

دیگر یا نهسلول های مردهاین بسته شامل DLC خواهد بود، اما هنوز مشخص نیست که آیا انتشار فیزیکی برای پلتفرم های دیگر نیز برنامه ریزی شده است یا خیر. هنوز اطلاعاتی در مورد زمان اعلام رسمی این خبر منتشر نشده است، اما با فاش شدن فهرست ESRB، حدس زده می‌شود که در آینده نزدیک اعلام شود. منتظر بروزرسانی های بعدی باشید.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *