توسعه دهنده Dead Cells در حال توسعه یک بازی سرکش Prince of Persia – Rumor است


بعد از چیزی که مثل یک ابدیت بود، شاهزاده ایرانی فرنچایز بالاخره دوباره زنده می شود. شاهزاده ایرانی: تاج گمشده اواخر امسال (با DLC در دست ساخت) منتشر خواهد شد. بازسازی Prince of Persia: The Sands of Time نیز در دست توسعه است. و به نظر می رسد که این دو تنها برنامه های یوبی سافت برای این فرنچایز نیستند.

در گزارشی که در Insider Gaming منتشر شد، افشاگر مشهور تام هندرسون فاش کرد که یک مورد جدید شاهزاده ایرانی این بازی توسط یک استودیوی مستقل به نام Evil Empire ساخته شده است. سلول های مرده. Evil Empire اوایل سال جاری اعلام کرد که سلول های مرده و به گفته هندرسون، آنها به سمت «ماجراجویی جدید» خواهند رفت. شاهزاده سرکش ایران، عنوانی سرکش با سبک هنری با الهام از کمیک های فرانسوی و بلژیکی. (ماجراهای تن تن، آستریکس).

بنا به گزارش، شاهزاده سرکش ایران این پروژه در سال 2019، مدت کوتاهی پس از تاسیس Evil Empire، پس از بحث های اولیه بین استودیو و یوبی سافت در GDC در همان سال آغاز شد. بر اساس این گزارش، این بازی با به‌روزرسانی‌های رایگان «مداوم» پشتیبانی می‌شود و Evil Empire و Ubisoft به دنبال گسترش و تکامل بازی در طول زمان بر اساس بازخورد بازیکنان هستند.

ادعای آقای هندرسون شاهزاده سرکش ایران این عنوان در اواخر امسال در Steam به عنوان یک عنوان دسترسی زودهنگام منتشر خواهد شد (جالب اینجاست که این اولین انتشار استیم یک روزه یوبی سافت از سال 2019 خواهد بود). هیچ صحبتی در مورد اینکه دقیقا چه زمانی منتشر می شود، چه مدت در دسترسی اولیه خواهد بود یا چه زمانی اعلام می شود، وجود ندارد.

Evil Empire اخیراً اعلام کرد که ویترین جدیدی به نام Triple-i Initiative در 10 آوریل برگزار می شود، بنابراین ممکن است چیزی در آنجا ببینیم.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید