فروش Dead Cells به 10 میلیون واحد رسید، توسعه دهندگان در حال آزمایش ایده ها برای به روز رسانی های آینده هستند


حرکت دوقلو سلول های مرده از زمان عرضه اولیه دسترسی زودهنگام در سال 2017، بیش از 10 میلیون دستگاه فروخته است و به یک نقطه عطف فروش دیگر رسیده است. از زمان انتشار برای Xbox One، PS4، PC و Nintendo Switch در آگوست 2018، ده ها به روز رسانی رایگان و چهار قطعه محتوای پولی دریافت کرده است. بسته‌ها بیوم‌ها، سلاح‌ها، رئیس‌ها و موارد دیگر را اضافه می‌کنند. همچنین به iOS و اندروید منتقل شد.

افزودن محتوای غنی شامل همکاری با سایر خواص است. شوالیه بیل، Terraria، خطر باران و دریفتر فوق سبک به کونامی آکوماجو دراکولا در بازگشت به آکوماجو دراکولا دانلود مطالب. بر اساس گزارش اخیر، توسعه دهنده Evil Empire در حال “کاوش در مسیر آینده کل عنوان” است و “در حال بررسی روش های اثبات شده، ایده هایی برای به روز رسانی های آینده و بهبودهای یکی از روگلیک های مورد علاقه طرفداران است. ما در حال آزمایش راه های جدیدی برای لذت بردن هستیم. یکی.” رهایی.

آخرین به روز رسانی است سلول های مرده یک به‌روزرسانی تمیز با سلاح‌های جدید، حالت‌های سرعت اجرا و پیشرفت‌های باس. بازگشت به آکوماجو دراکولا با بوسلش باید دید به روز رسانی های آینده چه شکلی خواهند داشت، اما در هر صورت، طرفداران می توانند انتظار بیشتری داشته باشند. برای جزئیات، لطفا کمی صبر کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید