Dead by Daylight نیکلاس کیج را به عنوان یک بازمانده نمایش می دهد، جزئیات در 5 جولای اعلام شد


رفتار تعاملی مرده در نور روز بازیگران این فیلم بازیگر افسانه ای نیکلاس کیج هستند. این استودیو یک تریلر برای اعلام این خبر منتشر کرده است که در ادامه می‌توانید آن را تماشا کنید.

در حالی که این تریلر در واقع گیم پلی بازی را نشان نمی دهد، به ما نگاهی اجمالی به ظاهر یک نسخه درون بازی Nicolas Cage می دهد. مرده در نور روز شبیه این تریلر همچنین به احتمال سطوح جدید اشاره می کند.

تنها چیزهایی که در مورد نیکلاس کیج می دانیم مرده در نور روز در حال حاضر، به نظر می رسد که او بخشی از Survivor است. داستان او حول این است که در حین فیلمبرداری یک فیلم توسط The Entity به The Fog احضار می شود.

این استودیو هیچ جزئیاتی در مورد سفر نیکلاس کیج به ژاپن منتشر نکرده است. مرده در نور روز، جدای از اینکه به شما اطلاع می دهیم که در تاریخ 5 ژوئیه درباره این افزوده جدید به فهرست بازی ها بیشتر می دانیم.

بعلاوه مرده در نور روز، توسعه دهنده Behavior Interactive نیز گفته می شود که روی یک بازی جدید کار می کند. این گزارش از تعدادی لیست شغلی است که توسط استودیو برای کار بر روی یک IP چند نفره اعلام نشده برای PC، PS5 و Xbox Series X/S ارسال شده است.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *