برنامه نویس Days Gone “بی صبرانه منتظرم تا ببینم در ادامه چه اتفاقی می افتد”


خم استودیو روزهای گذشته و فیلتر سیفون Fame امروز سی امین سالگرد خود را جشن می گیرد. او از طرفداران برای حمایت آنها در این سالها تشکر کرد و گفت: “من نمی توانم صبر کنم تا به شما نشان دهم چه چیزی در آینده است!” قسمت آخر جالب است، PlayStation Showcase در 24 می برگزار خواهد شد و بر عناوین بعدی PS5 تمرکز خواهد کرد.

بنا بر گزارش‌ها، استودیو Bend برنامه‌های خود را برای ساخت دنباله آن ناکام گذاشته است. روزهای گذشته و به طور خلاصه روی یک پروژه چند نفره برای Naughty Dog کار کرد (که بود آخرین نفر از ما عناوین چند نفره مستقل) و جدید Uncharted عنوان. پس از ابراز نارضایتی از تبدیل شدن به یک استودیوی پشتیبانی، آنها شروع به کار روی پروژه های جدید کردند.

سال گذشته، ما از لوگوی جدید استودیو رونمایی کردیم و تأیید کردیم که در حال کار بر روی یک پروژه جدید، یک IP جدید هستیم. ساخته شده بر روی سیستم جهان باز موجود در روزهای گذشته از جمله چند نفره. اما او اعتراف می‌کند که این یک «دنیای کاملاً جدید» است و بازیکنان «برای ساختن آن بسیار هیجان‌زده هستند». حتی در آن زمان، من مشتاقانه منتظر اعلام این پروژه بودم «زمانی که زمان مناسب بود».

شاید هفته آینده آن زمان باشد. با برگزاری نمایشگاه پلی استیشن منتظر بروزرسانی های بیشتر باشید.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *