DLC Dave the Diver x Godzilla اکنون در فروش است


آخرین DLC رایگان Mintrocket دیو غواصهمکاری با گودزیلادر حال حاضر برای PC، Nintendo Switch، PS4 و PS5 در دسترس است. تکمیل فصل 5 سه ماموریت انحصاری جدید با محوریت هیولاهای افسانه ای اضافه می کند. تریلر انتشار را در زیر ببینید.

منوی جدید با الهام از گودزیلا (و ابیرا، هیولای سخت پوست از فیلم گودزیلا محصول 1966) ابیرا، ترس از دریای عمیق) برای پخت و پز نیز قابل استفاده است. بازیکنان همچنین می توانند چهره های گودزیلا را در اقیانوس جمع کنند و شاهد برخورد حماسی بین دو هیولا باشند. اگر می‌خواهید در محتوای جدید شرکت کنید، این کار را تا 23 نوامبر ساعت 11:59 شب PST انجام دهید.

DLC رایگان فقط تا آن تاریخ در دسترس خواهد بود. اگرچه این محتوای زمانی محدود است (احتمالاً به دلیل هزینه های مجوز)، هنوز هم می توانید آن را دانلود و پخش کنید حتی پس از سپری شدن محدودیت زمانی. همچنین اگر در این مدت آن را دانلود کردید، می توانید پس از آن دوباره آن را نصب کنید.

و دیو غواص اکنون شانس شماست، زیرا نسخه رایانه شخصی در حال حاضر 25 درصد تخفیف از طریق Steam دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد عنوان، بررسی ما را بررسی کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید