بازی بعدی استودیو Dave the Diver Sci-Fi MOBA Wakerunners است


توسعه دهنده Mintrocket دیو غواصعنوان اثر بعدی اعلام شد.دوبله دونده بیدار، بازی آینده یک MOBA سریع 4v4 و 5v5 در سبک کلاسیک های سبک مانند: لیگ اسطوره ها یا dota 2.

بازی در زمینی پسا آخرالزمانی می گذرد و دارای تله های علمی تخیلی کلاسیک است.گیم پلی اصلی دونده بیدار همه شخصیت‌های قابل بازی دارای گزینه‌های حرکت سریع و حرکت منحصربه‌فردی هستند که به آن‌ها اجازه می‌دهد در یک لحظه به داخل و خارج از نبرد سر بخورند.

دونده بیدار همچنین یک MOBA منحصر به فرد خواهد بود که بازیکنان می توانند شخصیت های مختلف را در اواسط مسابقه عوض کنند. dota 2 یا لیگ اسطوره ها، هنگامی که یک شخصیت را انتخاب می کنید، در کل بازی با آن شخصیت قفل می شوید.

این بازی به صورت دمو قابل بازی در جریان استیم نکست فست (Steam Next Fest) که برای 5 فوریه تا 12 فوریه برنامه ریزی شده است، در دسترس خواهد بود. این نسخه ی نمایشی به بازیکنان اجازه می دهد تا هفت شخصیت از فهرست شخصیت های قابل بازی بازی را امتحان کنند و بازیکنان در انتخاب هر شخصیتی که دوست دارند آزادند. تا زمانی که هم تیمی ها یا حریفان شما در حال بازی نیستند، می توانید از شخصیت خود استفاده کنید.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید