Dave the Diver در تاریخ 16 آوریل برای PS4 و PS5 در کاتالوگ بازی‌های PS Plus عرضه می‌شود.


موشک نعنایی دیو غواص طبق یک پست جدید در بلاگ پلی استیشن، PS4 در تاریخ 16 آوریل به طور رسمی برای PS4 و PS5 منتشر خواهد شد. با این حال، در کاتالوگ بازی های پلی استیشن پلاس نیز ظاهر می شود، بنابراین مشترکین Extra و Premium می توانند آن را به صورت رایگان بازی کنند.

دیو غواص این در مورد دیو، یک غواص حرفه ای است که برای صید ماهی در یک سوراخ آبی مرموز آورده شده است. اگرچه این در اصل یک بازی ماهیگیری است، بازیکنان همچنین یک رستوران سوشی را در شب مدیریت می کنند تا محبوبیت کسب کنند و حتی در آشپزی کمک کنند. بازیکنان PS5 باید توجه داشته باشند، زیرا از بازخورد لمسی و محرک های تطبیقی ​​DualSense پشتیبانی می کند.

پس از راه‌اندازی، تیم سازنده چندین عنصر گیم‌پلی جدید، از گونه‌های جدید و مینی‌بازی‌ها تا یک متقاطع با Black Salt Games را اضافه کرد. لایروبی.بر روی برخی DLC های جدید متمرکز شده است گودزیلا همچنین در حال توسعه است و در ماه می به صورت رایگان برای تمامی بازیکنان منتشر خواهد شد.

دیو غواص در حال حاضر روی رایانه شخصی و نینتندو سوییچ در دسترس است. برای مورد دوم، بررسی ما را در اینجا بررسی کنید. از زمان انتشار در ژوئن 2023، بیش از 3 میلیون نسخه فروخته است.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید