Dave the Diver محتوای گیم پلی جدیدی را در به روز رسانی اکتبر دریافت می کند


شبیه سازی غواصی مستقل و مدیریت دیو غواص به روز رسانی بزرگ بعدی “به زودی” ارائه می شود. این به روز رسانی که قرار است اواخر این ماه منتشر شود، حجم زیادی از محتوای جدید از جمله مناطق جدید و گونه های جدید را به بازی اضافه می کند.

در صدر لیست ویژگی ها، افزودن محتوای جدید برای غواصی در شب است. به گفته توسعه دهنده Mintrocket، این به روز رسانی دارای موجودات شبانه است که دیو، شخصیت اصلی، می تواند با آنها مبارزه کند و آنها را دستگیر کند. این به‌روزرسانی همچنین ویژگی‌های دیگری را برای سیستم کشاورزی بازی به ارمغان می‌آورد، از جمله این که Sammy به شما در کشاورزی کمک می‌کند.

محتوای جدیدی نیز به Glacier Zone اضافه شده است که به بازیکنان دلایل بیشتری برای کاوش در منطقه می دهد، که قبلا فقط برای چند ماموریت داستانی وجود داشت. پس از گرفتن موجودات مختلف و جمع آوری تمام کارت های مارینکا، بازی بازیکن را در مقابل یک “رئیس جدید قدرتمند” قرار می دهد.

در سمت مدیریت رستوران، بازیکنان می‌توانند با مشتریان VIP جدید ملاقات کنند و پس از تکمیل ماموریت‌ها، دستور العمل‌ها و محصولات جدید را خریداری کنند.

دیو غواص در اصل سال گذشته به عنوان یک عنوان دسترسی اولیه منتشر شد. در ابتدای سال جاری، نسخه کامل این بازی منتشر شد.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید