Dave the Diver به 1 میلیون بازیکن رسید


موشک نعنایی دیو غواصعنوان ماهیگیری/رستورانی با بیش از 1 میلیون بازیکن است. این عنوان در اکتبر 2022 وارد دسترسی اولیه شد، اما به سرعت محبوبیت آن افزایش یافت. در حال حاضر 29190 نظر کاربر در Steam وجود دارد که 97 درصد آنها مثبت هستند و به آن امتیاز “بیش از حد مثبت” می دهند.

در پستی به انجمن Steam، توسعه‌دهنده گفت که از دستیابی به تعداد زیادی کاربر «هیجان زده» است. ما عمیقاً از تک تک شما سپاسگزاریم. شکی نیست که این ورودی منجر به ارزیابی مثبت در سطح بین‌المللی شده است.»

Mintrocket متعهد است که “با دقت به نظرات شما گوش دهد و به طور مداوم محتوای سرگرم کننده و هیجان انگیز اضافه کند”، بنابراین انتشار رسمی پایان عنوان نیست. از حمایت مداوم شما متشکریم و منتظر بروزرسانی های بیشتر باشید. “

دیو غواص دیو در طول روز وارد حفره آبی می شود و از ابزارهای مختلفی برای صید ماهی استفاده می کند. به دلیل محدودیت اکسیژن، برخی اقلام و ماهی ها باید در اولویت قرار گیرند. در شب، یک رستوران سوشی عجیب و غریب را اداره می کنید. برای ارتقاء و ساخت وسایل جدید برای سرمایه گذاری عمیق تر، پول نقد بیشتری کسب کنید.

همراه با موسیقی متن عالی و سبک هنری پیکسلی، دیو غواص همچنین یک داستان قوی، بازی های کوچک برای شرکت در آن و ماموریت های جانبی برای تکمیل وجود دارد. این تنها برای رایانه های شخصی در دسترس است، اما قرار است در اواخر سال جاری برای نینتندو سوییچ نیز عرضه شود.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *