استودیو Fae Farms بدون ترس، تمام پروژه‌های اعلام‌نشده را لغو کرده و همچنین اخراج‌ها را گزارش می‌کند.


توسعه دهنده Phoenix Labs سرانداز و مزرعه فی. استودیو این خبر را در لینکدین اعلام کرد و فاش کرد که در حال سازماندهی مجدد خود برای تمرکز بیشتر روی عناوین خدمات زنده است.

این استودیو در بیانیه‌ای گفت: «متاسفانه، این به معنای لغو کار روی تمام پروژه‌های دیگر در استودیو است که تأثیر فوری بر بسیاری از همکاران ما خواهد داشت». ما به همه کسانی که نقششان تحت تأثیر قرار گرفته است اطلاع می دهیم.»

این بدان معناست که در آزمایشگاه های فینیکس اخراج هایی وجود خواهد داشت، اگرچه خود استودیو تایید نکرده است که چند توسعه دهنده اخراج خواهند شد. به گفته نیکول کارپنتر از Polygon، بیش از 100 توسعه دهنده به عنوان بخشی از بازسازی از کار اخراج خواهند شد. این استودیو حداقل از سال 2022 روی یک بازی تیراندازی چندنفره در کنار دیگر عناوین منتشر نشده کار می کند.

بزرگترین عناوین منتشر شده توسط Phoenix Labs تا به امروز عبارتند از: سراندازاز این میل ایجاد شد. شکارچی هیولاعناوین سبک را می توان در چندین پلتفرم استفاده کرد. این قبل از انتشار Capcom بود. دنیای شکارچی هیولا، ولی.

از آن زمان، بازی به‌روزرسانی شده است تا موجودات و تجهیزات جدیدی را برای تعقیب بازیکنان در بر بگیرد. موارد زیر در سال 2019 اعلام شد: سرانداز بیش از 5 میلیون بازیکن وجود داشت.

نویسنده: Joelle Daniels

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید