توسعه دهندگان شجاع از اخراج دور دوم رنج می برند


پس از اخراج در اوایل سال جاری؛ سرانداز توسعه دهنده Phoenix Labs خروجی های جدیدی را اعلام کرده است. یکی از نمایندگان صنعت بازی گفت 34 کارمند استودیو را به دلیل تغییر در ساختار تیم پشتیبانی آن ترک کرده اند.

“پس از بررسی های دقیق، ما تصمیم گرفتیم ساختار تیم پشتیبانی خود را تغییر دهیم و تصمیم دشواری گرفتیم که نیروی کار خود را با 34 نفر در تیم های انتشارات، منابع انسانی، فناوری اطلاعات و خدمات مشترک کاهش دهیم. تیم بازی ما تحت تاثیر قرار نگرفته است و کار می کند. در سرتاسر عناوین Phoenix Labs ادامه دارد. جناب فای فارم DLC و سرانداز به‌روزرسانی‌ها به خوبی پیش می‌روند و پروژه‌های اعلام‌نشده هیجان‌انگیزی در دست اجرا داریم.

مایلیم از تک تک اعضای تیم الهام گرفته خود تشکر کنیم که به ساخت آزمایشگاه های فینیکس به آنچه امروز هستند کمک کردند. تأثیر آنها از بین خواهد رفت و در تمام کارهایی که استودیو در آینده انجام می دهد زنده خواهد ماند. اخراج های قبلی منجر به کاهش 9 درصدی از کل نیروی کار شرکت در ماه می. پس از اینکه استودیو به دنبال خرید آن توسط Garena در ژانویه 2020 مستقل شد، سه نفر از بنیانگذاران آن نیز ترک کردند.

سرانداز برای PS4، PS5، Xbox One، Xbox Series X/S، PC و Nintendo Switch موجود است.رایگان برای بازی شکارچی هیولایک سبک اکشن RPG با بیش از 25 میلیون بازیکن تا سال 2021.علاوه بر پشتیبانی از عناوین پرچمدار، Phoenix Labs مزرعه فی، یک سیم کارت کشاورزی فانتزی چهار نفره با طلسم ها.

اولین آپدیت اصلی و DLC منتشر خواهد شد. ساحل کروسیا، 14 دسامبر. این زمینه ها، برخوردها و سایر مطالب جدید را اضافه می کند. لطفاً منتظر جزئیات بیشتر منتهی به انتشار باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید