Darkest Dungeon 2 بیش از 500000 نسخه فروخت


استودیو قلاب قرمز تاریک ترین سیاه چال 2 اخیراً از دسترسی زودهنگام رایانه شخصی در فروشگاه Epic Games خارج شده و در Steam منتشر شده است. از آن زمان تاکنون، بیش از 230000 نسخه فروخته شده است و در ترکیب با فروش قبلی، اکنون بیش از 500000 نسخه به فروش می رسد.

سازنده از حمایت بازیکنان تشکر کرد و گفت که “برنامه های زیادی برای آینده دارد.” قبل از انتشار، ما قول به روز رسانی محتوای رایگان و پشتیبانی مود را داده بودیم. منتظر اعلام نقشه راه مناسب باشید.

تاریک ترین سیاه چال 2 دنباله ای بر فیلم موفق Red Hook’s Dungeon Crawler است که در سال 2016 منتشر شد. با این حال، اکنون یک RPG مبتنی بر نوبت سرکش است. مناره را بکش-مسیرهای انشعاب باد. بازیکنان از بین 12 قهرمان قابل بازی انتخاب می‌کنند و با کالسکه‌ها از پنج منطقه ویران‌شده عبور می‌کنند تا اعتراف‌های مختلفی بکنند.

اکسپدیشن ها معمولا محکوم به شکست هستند، اما با جمع آوری شمع ها می توانید قفل ارتقاهای دائمی را در محراب امید باز کنید. برای اطلاعات بیشتر، بررسی ما را اینجا بخوانید. تاریک ترین سیاه چال 2 برای کنسول‌ها نیز عرضه می‌شود، اما هنوز تاریخ انتشار آن تایید نشده است.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید