Darkest Dungeon 2 – به روز رسانی Obsession’s Gaze اعترافات جدید و رئیسان کوهستان را اضافه می کند


به دنبال محراب امید، استودیو رد هوک تاریکترین سیاهچال 2 ما به روز رسانی دیگری را در Obsession’s Gaze دریافت کردیم. اعترافات جدید، تعدیل کننده های انتصاب و یک رئیس کوهستانی جدید وحشتناک را اضافه می کند. تیزر تریلر زیر را تماشا کنید تا آن را در عمل ببینید.

Obsession’s Gaze نیز Hero Goals را اضافه می کند. هر قهرمان ساخته شده در Crossroads یک هدف شخصی دارد. دستیابی به این به شما با یک شمع محراب پاداش می دهد. حتی اگر اکسپدیشن شکست بخورد یا سقط شود، در صورت دستیابی به هدف، شمع حفظ خواهد شد. بازیکنان با یک هدف ساده “آموزشی” شروع می کنند. پس از تکمیل، سطح دشواری بالاتری در دسترس خواهد بود که به شما شمع های بیشتری می دهد.

تصاویر و زیر بیوم های پیشرفته نیز به هر منطقه اضافه شده است، از فاضلاب های پراکنده و ریشه های درهم درختان گرفته تا Huetls گل آلود و پژمرده. 10 اصلاح کننده جدید منطقه ای نیز در دسترس هستند، از جمله برنامه استراتژیک با 33 درصد شانس برتری نبرد و بادهای سنگین با شعله حداکثر 20-.

تاریکترین سیاهچال 2 در Early Access برای رایانه شخصی در فروشگاه Epic Games موجود است. نسخه 1.0 آن به همراه نسخه Steam در فوریه 2023 عرضه خواهد شد.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید