Darkest Dungeon 2 به‌روزرسانی نهایی دسترسی زودهنگام را با تغییراتی در Traversals و حیوانات خانگی دریافت می‌کند


توسعه دهنده Red Hook Studios آخرین آپدیت دسترسی زودهنگام را منتشر کرده است. تاریکترین سیاهچال 2این آپدیت با عنوان Redemption Road تغییراتی را در سیستم پیمایش نقشه بازی به همراه اضافه شدن حیوانات خانگی به بازی به ارمغان می آورد.

هنگام جابجایی در اطراف نقشه، کنترل مربی صحنه بازی بازیکن ساده‌تر شده است. Stagecoaches همچنین در برابر خطرات مختلف آسیب پذیر می شوند و بازیکنان می توانند زره و ژتون های چرخ را پیدا کنند که می توانند در طول سفر از آنها استفاده کنند.

با این تغییرات، تاریکترین سیاهچال 2 برای بازیکن مهم‌تر می‌شود که جلوتر دیده شود و مسیر بعدی به هدف را با دقت بیشتری انتخاب کند.

جدای از تغییرات در پیمایش، تاریکترین سیاهچال 2 اکنون 10 حیوان خانگی قابل باز شدن وجود دارد. حیوانات خانگی چیزی بیش از اضافات تزئینی به بازی هستند، زیرا هر حیوان خانگی چیزی را ارائه می دهد که استودیو آن را به عنوان “افکت تعیین کننده سفر” توصیف می کند.

به روز رسانی Redemption Road همچنین تغییرات دیگری در گیم پلی و ترفندهای تعادل را به همراه دارد. این شامل ویژگی های درخواستی جامعه مانند تغییرات در فرورفتگی ها و طراحی مجدد مکانیک های نفرت است.

تاریکترین سیاهچال 2 در حال حاضر به عنوان یک عنوان Early Access در فروشگاه Epic Games موجود است. ما قصد داریم در تاریخ 8 مه از دسترسی زودهنگام خارج شویم. این بازی همچنین برای عرضه کنسولی در نظر گرفته شده است که پس از پایان نسخه PC Early Access، توسعه آن آغاز خواهد شد.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید