برنامه‌نویس‌های Dark و Darker بازیکنان را تشویق می‌کنند تا بازی را برای آخرین تست پخش تورنت کنند


پس از یک رشته بحث و جدل پیرامون یک RPG چند نفره استخراجی مبتنی بر فانتزی قرون وسطایی تاریک و تاریکبه گزارش IGN، Ironmace، استودیوی سازنده بازی، شروع به تشویق بازیکنان به شرکت در آخرین تست‌های پخش بازی با دانلود آن از طریق تورنت کرد.

تورنت های منتشر شده در سرور Discord بازی در پلی تست فعلی موجود است که قرار است تا 19 آوریل ادامه داشته باشد. Ironmace پس از دریافت نامه تعلیق و تخریب بازی و حذف DMCA در ماه مارس این اقدام را انجام داد.

“لطفا مطمئن باشید که ما شبانه روز برای محافظت از تداوم کار می کنیم. تاریک و تاریکطبق یک پست Reddit، استودیو در سرور Discord خود گفت. “متاسفانه، به دلیل پیچیدگی وضعیت ما، به ویژه پروازهای بین المللی، مدتی طول کشید تا وضعیت Steam حل شود. اینطور نشد.”

دلیل اینکه بازی لغو شد و اعلامیه حذف DMCA دریافت کرد این بود که دفتر Ironmace دارایی‌ها و کدهای دزدیده شده را از ناشر Nexon مخفی می‌کرد. اکنون مستقیماً به بازیکن نزدیک شوید.

تاریک و تاریک زمانی که پلی تست اصلی منتشر شد، یک ضربه خواب بود. گیم پلی آن شامل بازیکنانی است که در مهمانی ها وارد سیاهچال ها می شوند و تلاش می کنند تا دشمنان تحت کنترل هوش مصنوعی و سایر مهمانی های بازیکن را شکست دهند به این امید که سیاه چال ها را با تجهیزات و توانایی های بهتر ترک کنند.مانند بازی هایی مانند شکار: مرحله نهایی مسابقات و فرار از تارکوف، همچنین دارای مرگ دائمی است که باعث می شود بازیکن در صورت مواجهه با مرگ زودرس در سیاه چال، بازیکن را از نو شروع کند.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *