ردیابی پرتوهای خیره کننده Cyberpunk 2077: حالت Overdrive در تریلر جدید نشان داده شد


Cyberpunk 2077 جدید Ray Tracing: Overdrive Mode در 11 آوریل منتشر خواهد شد و Ray Tracing (با نام مستعار Path Tracing) را به FPS/RPG شما اضافه می کند. برخلاف سایر تکنیک‌ها، تعداد نامحدودی از منابع تابشی دارد تا اطمینان حاصل شود که همه اشیاء دارای سایه‌ها، بازتاب‌ها و روشنایی کلی بر روی رایانه شخصی شما هستند. ویدیو را ببینید تا در عمل ببینید.

دستیابی به این امر به سخت افزار نسبتاً قدرتمندی نیاز دارد. انویدیا پردازنده های گرافیکی سری GeForce RTX 40 (به طور قابل درک) و Nvidia DLSS 3 را توصیه می کند. در نتیجه، تقریباً همه چیز، از چراغ‌های جلو و تابلوها گرفته تا چراغ‌های خیابان، با اشعه ردیابی می‌شوند، صحنه‌ها و مردم را واقعی‌تر نشان می‌دهند. این اثر بسیار دقیق است، نور خورشید و حتی انعکاس ها از سطح خارج می شوند. لطفا این را برای جزئیات بررسی کنید.

البته، اگر سخت‌افزار را ندارید، GeForce NOW Ultimate به شما امکان دسترسی به رایانه شخصی مجهز به RTX 4080 را می‌دهد. Cyberpunk 2077، بنابراین می توانید جادو را تجربه کنید.

در مورد سایر به‌روزرسانی‌های بازی، CD Projekt RED جزئیات گسترش پولی را تأیید کرده است. فانتوم لیبرتی در ماه ژوئن امسال برای Xbox Series X/S، PS5 و PC عرضه می شود.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید