نظرات کاربران استیم Cyberpunk 2077 “بسیار مثبت” است


با انتشار در دسامبر 2020، Cyberpunk 2077این یکی از برجسته‌ترین شکست‌ها در تاریخ صنعت بازی بود که پس از سال‌ها انتظار و هیاهوی شدید راه‌اندازی شد و انتقادات گسترده‌ای را دریافت کرد. از وضعیت فنی خامش در زمان عرضه (به خصوص نسخه کنسول)، تا ضعف های اصلی آن در طراحی بازی، تا اینکه چگونه CD Projekt RED نتوانست به بسیاری از وعده های بلند خود عمل کند، بازی اکشن-RPG جهان باز مورد انتقاد قرار گرفته است. گوشه. انجام شد آنقدر فروش فوق العاده داشت که از فروشگاه پلی استیشن حذف شد و بعد از چند ماه دوباره برگشت.

البته CD Projekt RED دو سال و نیم گذشته را صرف بهبود و اصلاح بازی کرده است و از طریق وصله ها و به روز رسانی های متعدد،Cyberpunk 2077من به بهبودی مداوم خود ادامه می دهم.

در واقع، همانطور که مارسین موموت، مدیر انجمن جهانی CD Projekt RED در توییتر اشاره کرد،Cyberpunk 2077جریان در صفحه Steam دارای رتبه “بسیار مثبت” است. از نظرات کاربران تاکنون (بیش از 546000 در زمان نگارش)، 80 درصد مثبت بوده و بازی را توصیه می کنند.

CD Projekt RED هنوز کاملاً انجام نشده استCyberpunk 2077از نو. اولین و تنها پسوند آن،فانتوم لیبرتیقرار است در 26 سپتامبر برای PS5، Xbox Series X/S و PC عرضه شود. راه اندازی آن همچنین با یک به روز رسانی رایگان برای بازی پایه ارائه می شود که سیستم های پلیس، هوش مصنوعی دشمن و مکانیک های پیشرفت را بازبینی می کند.

ادامه هیدفانتوم لیبرتی، دنباله تمام عیار،پروژه orion، توسعه را در استودیوهای CD Projekt RED در آمریکای شمالی آغاز خواهد کرد.فانتوم لیبرتیکارگردان Gabe Amatangelo بار دیگر کنترل این پروژه را بر عهده می گیرد.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *