به لطف به روز رسانی 2.0، Cyberpunk 2077 یک بازی آرکید یکپارچهسازی با سیستمعامل به سبک Wolfenstein 3D را به ارمغان می آورد.


در همین حال سایبرپانک 2077 به لطف به روز رسانی و انتشار نسخه 2.0 اخیر، این نسخه کاملاً بازگشته است. آزادی فانتوم توسعه‌دهنده CD Projekt تعداد زیادی تخم‌مرغ جدید را در بازی پنهان کرده است و جدیدترین مورد کشف شده FPS یکپارچهسازی با سیستمعامل دهه 90 است.

این مینی بازی که بازیکنان می توانند آن را در کلیسای نزدیک مزرعه پروتئین در منطقه بدلندز بیابند، همانطور که توسط Eurogamer مشاهده شده، “برج 3 بعدی آراساکا” نام دارد.ریف کلاسیک wolfenstein 3d، مینی بازی دارای یک موسیقی متن منحصر به فرد سبک یکپارچهسازی با سیستمعامل بر اساس موسیقی . سایبرپانک 2077.

به نظر می رسد برج سه بعدی Arasaka بخشی از یک راز بزرگتر است. سایبرپانک 2077، ولی. بازیکنان متوجه شده اند که این مینی بازی مستقیماً با رمز و رازی که در جامعه به نام FF:06:B5 شناخته می شود، مرتبط است. انجام برخی کارها در مینی بازی، مانند انتظار برای رسیدن تایمر به 270 ثانیه در اتاق سرور 971229 در طبقه 52، یک پیچ و خم پنهان در طبقه -10 را باز می کند که در آن یک سری کدهای QR کشف می شوند.

با ترکیب کدهای QR و استفاده از یک سری کدهای تصحیح کننده خطا به نام کدهای Reed-Solomon، بازیکنان توانستند یک اسکریپت پایتون برای یک بازی به ظاهر غیرقابل برنده شدن tic-tac-toe در برابر هوش مصنوعی پیدا کنند. . به نظر می رسد این معما مستقیماً با سولومون رید مرتبط باشد. آزادی فانتوم نوعی گسترش در حال انجام است و جامعه همچنان به دنبال سرنخ های بیشتر است.

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty اخیراً برای رایانه‌های شخصی، PS5 و Xbox Series X/S منتشر شده است و مجموعه‌ای از ماموریت‌های داستانی کاملاً جدید در منطقه Dogtown در جنوب شهر شبانه اتفاق می‌افتد. قبل از انتشار این بسط، آپدیت 2.0 منتشر شد که تغییرات قابل توجهی در عنوان ایجاد کرد.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید