Cyberpunk 2077 پس از انتشار Phantom Liberty، نسخه «بازی سال» را دریافت کرد.


Cyberpunk 2077 در حال حاضر کوتاه آمدن از انتظارات برای کسی خبری نیست. نسبت به نسخه فاجعه بار چند سال پیش، وضعیت بسیار بهتری دارد، اما منصفانه است که بگوییم هنوز کاملاً دقیق نیست. بازی موفقیت آمیز البته، همانطور که چندین نمونه در طول سال‌ها نشان داده‌اند، لازم نیست یک بازی رقیب بازی سال باشد تا در نهایت «نسخه بازی سال» را در خرده‌فروشی منتشر کند. بازی اکشن RPG CD Projekt RED نیز همینطور است.

آدام کیسینسکی، مدیر عامل CD Projekt، در یک کنفرانس تلفنی اخیر سرمایه گذاران، همانطور که توسط Insider Gaming گزارش شده است، گفت: Cyberpunk 2077 ادامه هید ویچر 3 الگوها و استقبال ها به عرضه نسخه بازی سال پس از گسترش آن اشاره دارد. فانتوم لیبرتی آغاز شد.

“این نظم طبیعی چیزها است – همین طور بود جادوگر، پس از هر دو گسترش، در نهایت به عنوان نسخه بازی سال منتشر شد و از آن زمان تاکنون به عنوان نسخه به بازار عرضه شده است. ما در این مورد نیز همین انتظار را داریم.» کیسینسکی می گوید.

جالب اینکه، فانتوم لیبرتی باید دید CD Projekt RED هرگز منتشر خواهد شد یا خیر، زیرا قرار است به طور انحصاری برای PS5، Xbox Series X/S و PC عرضه شود. Cyberpunk 2077 همین امر در مورد نسخه های بازی سال PS4 و Xbox One نیز صدق می کند. احتمالاً نه، زیرا برنامه های افزودنی احتمالاً بخشی از یک بسته هستند.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید