Cyberpunk 2077 پشتیبانی از Path Trace را در حالت Overdrive در ماه آوریل اضافه خواهد کرد


وضعیت فنیCyberpunk 2077به روز رسانی های مداوم در چند سال گذشته به CD Projekt RED اجازه داده است تا بازی را تا زمانی که در نهایت تصاویر خیره کننده آن بدرخشد، ارتقا دهد. در ماه آوریل، بازی به روز رسانی دیگری دریافت می کند که یک قدم فراتر می رود.

در GDC، Nvidia و CD Projekt RED در 11 آوریل اعلام کردندCyberpunk 2077یک حالت Overdrive جدید را اضافه می کند که ردیابی مسیر را در رایانه شخصی با DLSS 3 امکان پذیر می کند، که بازی در اوایل امسال از آن پشتیبانی کرد. بنابراین ردیابی مسیر دقیقاً چیست؟ به بیان ساده، این یک نسخه بسیار بهبود یافته از ردیابی پرتو (همچنین به عنوان ردیابی پرتو کامل شناخته می‌شود)، به همه منابع نور اجازه می‌دهد تا سایه‌های نرم را از نظر فیزیکی صحیح ایجاد کنند و آنها را واقعی‌تر کند. شما می‌توانید نور غیرمستقیم و انسداد ایجاد کنید.

در یک پست وبلاگ اخیراً منتشر شده، پاول کوزلوفسکی، مهندس ارشد توسعه فناوری در انویدیا، می‌گوید: «این فقط برای ارائه تصاویر بهتر به بازیکنان نیست، بلکه در مورد ایجاد انقلابی در کل خط تولید بازی‌ها است. همچنین پتانسیل بالایی دارد.

انویدیا هم میگهCyberpunk 2077برای «بهینه‌سازی حجم کاری GPU» و فعال کردن «نورپردازی ردیابی مسیر کارآمدتر» از «Shader Execution Reordering» استفاده کنید.

Cyberpunk 2077در رایانه شخصی، PS5، Xbox Series X/S، PS4 و Xbox One موجود است. اولین و تنها پسوند آن،فانتوم لیبرتیقرار است اواخر امسال برای رایانه های شخصی و کنسول های نسل فعلی عرضه شود.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *