Cyberpunk 2077 – جزئیات در مورد ویژگی های دسترسی در به روز رسانی 2.1، از جمله اندازه فونت و HUD بزرگتر


CD Projekt RED به روز رسانی 2.1 را اعلام کرد سایبرپانک 2077 اخیرا سیستم مترو را برای سفر سریع بررسی کردیم. نه تنها این، بلکه ویژگی های مختلف دسترسی نیز اضافه خواهد شد. اینها را می توان در یک برگه Accessibility جداگانه یافت و علاوه بر گزینه های اضافه شده در به روز رسانی 2.02 است.

می‌توانید اندازه فونت اکثر صفحه‌های راهنمایی و تنظیمات، نکات صفحه بارگیری، نام دسته‌ها، ورودی‌های پایگاه داده، آمار و غیره را تغییر دهید. همچنین تنظیماتی برای حذف تایمر پروتکل نقض و تغییر جهت افزایش اندازه HUD وجود دارد. همچنین امکان حذف انحراف رنگی از HUD وجود دارد.

کسانی که به دنبال تجربه مینیمالیستی هستند می توانند عناصر HUD را پنهان کرده و اعوجاج لنز را حذف کنند. همچنین می توانید قدرت تریگرهای تطبیقی ​​DualSense PS5 را تنظیم کنید یا آنها را به طور کامل خاموش کنید. در نهایت، اگر نمی‌خواهید سایبرافزار شما هنگام دوچرخه‌سواری اسلحه‌ی مجهزتان به چرخه درآید، می‌توانید آن را خاموش کنید.

سایبرپانک 2077 آپدیت 2.1 در تاریخ 5 دسامبر منتشر خواهد شد. نسخه نهایی در Xbox Series X/S، PS5 و PC. لطفا برای جزئیات بیشتر کمی صبر کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید