Cyberpunk 2077 – به روز رسانی 2.0 سیستم پلیس شامل MaxTac Mini-Boss


سایبرپانک 2077 گسترش عظیم فانتوم لیبرتی در اواخر سپتامبر برای کنسول های نسل فعلی عرضه می شود. برای کسانی که جرات شرکت ندارند، همه بازیکنان می توانند به روز رسانی 2.0 را به صورت رایگان امتحان کنند. نبردهای تنومند، هوش مصنوعی دشمن، نرم افزارهای سایبری و سیستم های پلیس را اصلاح کنید.

توسعه دهنده در مقاله جدیدی جزئیات Night City PD را ارائه کرده است. ما سیستم را بر اساس قوانین ساده و روشن بازسازی کرده‌ایم. رفتار مجرمانه مجازات می‌شود، دونده‌ها ردیابی می‌شوند و روان‌های سایبری بدون هیچ سوالی آرام می‌شوند.» برای پشتیبانی از ضد حلقه‌های ساده و گسترده طراحی شده است. ”

رابط کاربری Heat را به 5 ستاره تقسیم می کند.این اساساً یک سطح ترتیب از سرقت بزرگ خودرو، با افزایش گرما، تهدید تشدید می شود. در نهایت، MaxTac خود را گرفتار یک تجربه mini-boss “غافلگیرکننده” می‌یابد (کهن الگوی مشابه اما متفاوت).

خوشبختانه، بازیکنان می توانند با وضوح بیشتری ببینند که آیا پلیس آنها را تعقیب می کند یا خیر. دور ماندن از صحنه جرم و دور از دید امری کلیدی است و خواهید دید که شخصیت های غیرقابل بازی به روشی طبیعی تر و شهودی تر از صحنه خارج می شوند.

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty و به روز رسانی 2.0 برای Xbox Series X/S، PS5 و PC در 26 سپتامبر. اگر می‌خواهید درباره گیم‌پلی نسخه بعدی بیشتر بدانید، به اینجا بروید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *