به روز رسانی Cyberpunk 2077 2.0 در 21 سپتامبر منتشر شد


زمانی که حدود 3 سال پیش خدمات خود را شروع کردیم، سایبرپانک 2077 خیلی کمتر از انتظارات بود، اما CD Projekt RED به دنبال ارتقای RPG اکشن با یک به‌روزرسانی مهم جدید است. در راستای انتشار آزادی فانتوم، این بازی همچنین در حال دریافت آپدیت رایگان 2.0 است که چندین سیستم گیم پلی و مکانیک بازی پایه را بازنگری می کند و طبق وعده هفته گذشته تاریخ انتشار آن اعلام شده است.

در جریان پخش اخیر Night City Wire، CD Projekt RED تایید کرد که به‌روزرسانی 2.0 منتشر خواهد شد. سایبرپانک 2077 این بازی دقیقاً یک هفته دیگر در تاریخ 21 سپتامبر در اختیار بازیکنان PS5، Xbox Series X/S و PC قرار خواهد گرفت.

اگر به خلاصه‌ای از آنچه که این به‌روزرسانی دقیقاً انجام می‌دهد نیاز دارید، به‌روزرسانی‌های اساسی در درختان مهارت و امتیازات، توانایی‌های سایبرافزار و سایبرافزار، غارت و خرابکاری، ردیابی پلیس و سیستم‌های تحت تعقیب، مبارزه با وسایل نقلیه، و مبارزه به‌روزرسانی بسیار مهمی خواهد بود. . هوش مصنوعی و غیره

Cyberpunk 2077: Phantom Libertyدر همین حال، این بازی قرار است در تاریخ 26 سپتامبر برای PS5، Xbox Series X/S و PC منتشر شود. جدیدترین تریلر سینمایی را اینجا ببینید.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *