تریلر Cyberpunk 2077 سه بیلد جدید دیوانه‌وار به‌روزرسانی 2.0 را برجسته می‌کند.


CD Projekt RED است Cyberpunk 2077: Phantom Liberty، منتشر شده در 26 سپتامبر. قبل از آن، به روز رسانی 2.0 منتشر شده است و برخی از ویژگی های گیم پلی جدید از جمله امتیازات بازطراحی شده را اضافه می کند. در طول Night City Wire، سازنده سه تریلر جدید منتشر کرد که ساخت‌های مختلفی را که بازیکنان می‌توانند انجام دهند را به نمایش می‌گذارند.

اولین مورد Bullet Time Ninja است که ترجیح می دهد از داش و داش هوایی برای نزدیک شدن و مبارزه با شمشیر استفاده کند. می‌توانید گلوله‌ها را منحرف کنید و آنها را به دشمن بازگردانید و به اهداف با سلامت ضعیف به عنوان یک پایان‌دهنده، سلامتی خود را تقویت کنید. یکی از قابلیت های جالب Relic Jailbreak است. شما می توانید با پریدن به سمت اهداف دور و شکست دادن آنها با Mantis Blade دشمنان خود را به پایان برسانید یا از بین ببرید.

هک اند اسلش نترونرها می توانند تا چهار هک از جمله Contagion و Overheat را با استفاده از Quick Hacks روی هم قرار دهند و Overclocking به آنها امکان می دهد بدون محدودیت زمانی به بهای سلامتی هک کنند. شما همچنین می توانید ماشین ها را ربوده و آنها را به بمب تبدیل کنید، اما Monowire به لطف درخت باقی مانده اش بسیار خطرناک می شود.

در نهایت، Savage Slugger Solo است که از پتک استفاده می کند و Quake را برای یک حمله بزرگ AoE شلیک می کند. امتیاز Obliterate Shotgun به شما این امکان را می دهد که در طول نبرد آسیب زیادی وارد کنید و دشمنان را پرتاب کنید. بازوی گوریل سوپرشارژ جدید می تواند دشمنان تانک را با یک مشت از بین ببرد.

سایبرپانک 2077 به روز رسانی 2.0 در تاریخ 21 سپتامبر برای Xbox Series X/S، PS5 و PC در دسترس خواهد بود. منتظر جزئیات بیشتر باشید تا در هفته آینده معرفی شود.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *