پروژه دنباله Cyberpunk 2077 Orion در مرحله “طراحی مفهومی” است – CD Projekt


و سایبرپانک 2077 آخرین به روز رسانی اصلی و فقط توسعه پولی را دریافت کنید آزادی فانتوم CD Projekt RED (که در هفته اول 3 میلیون نسخه فروخت) به آینده و به ویژه Project Orion نگاه می کند. دنباله اعلام شده در اکتبر 2022 این است: پانک سایبری کائنات. “

در یک ارائه اخیر سرمایه گذار، آدام بادوسکی، مدیر ارشد خلاق CD Projekt، اذعان کرد که این شرکت در حال حاضر در حالت “طراحی مفهومی” است (رونویسی توسط VGC). این پروژه در حال حاضر در سطح طراحی مفهومی است و توسط یک تیم مجرب و مسئول تنظیم دقیق طراحی خواهد شد. سایبرپانک 2077 و برای طراحی آزادی فانتوم.

ما در خارج از آمریکای شمالی، در ونکوور و بوستون فعالیت خواهیم کرد، و رهبران تیم ما در حال حاضر آنجا هستند. و تا نیمه دوم سال 2024، ما با تیمی متشکل از چندین ده نفر کار خواهیم کرد، اما هدف ما این است که نیمی از از توسعه دهندگان در شمال ایالات متحده و نیمی دیگر در لهستان کار خواهند کرد.

Piotr Nielubowicz، مدیر مالی CD Projekt Red تخمین می زند که 350 تا 500 توسعه دهنده مورد نیاز است. سایبرپانک 2077 به عنوان مرجع. پروژه orion کارگردان Gabe Amatangelo (کارگردانی نیز) آزادی فانتوم) گفت هنوز “کارهایی برای انجام دادن” در مورد بازی اول وجود دارد. با این حال، به روز رسانی 2.0 و گسترش آن “آخرین به روز رسانی بزرگ” خواهد بود که تیم به سمت دنباله حرکت می کند.

پروژه orion تاریخ انتشار وجود ندارد و هیچ پلتفرمی هنوز تایید نشده است. با این حال، با توجه به اینکه مانند هر چیز جدیدی از CD Projekt RED، در Unreal Engine 5 توسعه یافته است. جادوگر عنوان پروژه قطبی، کنسول های نسل فعلی و رایانه شخصی گزینه های امنی به نظر می رسند. در ضمن منتظر بروزرسانی های بیشتر باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید