Cyberpunk 2077 دوباره وارد نمودار فروش فیزیکی بریتانیا در رتبه 6 می شود


10 عنوان پرفروش فیزیکی Gfk در بریتانیا برای هفته منتهی به 23 سپتامبر اعلام شد. همانطور که کریستوفر درینگ از صنعت بازی در توییتر گزارش داد، مورتال کامبت 1 NEOWIZ در صدر قرار گرفت دروغ پ مقام سوم را به خود اختصاص داد. اولی بیشترین فروش را روی PS5 داشت و پس از آن Xbox Series X/S در رتبه دوم و Nintendo Switch در رتبه آخر قرار گرفتند.

با وجود مشکلات فراوان، روز پرداخت 3 در رتبه 7 قرار گرفت و فروش قابل توجهی برای PS5 بیشتر از Xbox Series X/S داشت. اما شاید نکته قابل توجه تر این باشد سایبرپانک 2077به لطف افزایش 163 درصدی فروش، دوباره وارد 10 نفر برتر شد و از جایگاه 21 به رتبه 6 رسید.کمپین قیمت قبل از انتشار آزادی فانتوم به این امر کمک کرده است، و با توجه به هیاهوهای پیرامون این افزونه و به روز رسانی اخیر 2.0، قابل درک است.

سایر تغییرات قابل توجه عبارتند از: The Legend of Zelda: Kingdom of Tears برای اولین بار از زمان انتشار به جایگاه نهم سقوط کرد. مسابقات موتور فستیوال خدمه فروش با کاهش 57 درصدی از رتبه دوم به یازدهم کاهش یافت. میدان ستاره فروش نسبت به هفته قبل 41 درصد کاهش یافت و به رتبه 19 سقوط کرد. 10 کامل برتر را در زیر بررسی کنید.

هفته گذشتهاین هفتهعنوان
قابل اجرا نیست1مورتال کامبت 1
12میراث هاگوارتز
قابل اجرا نیست3دروغ پ
قابل اجرا نیستچهارپیکمین 1+2
3پنجماریو کارت 8 لوکس
بیست و یک6سایبرپانک 2077
قابل اجرا نیست7روز پرداخت 3
پنج8سرقت بزرگ خودکار 5
چهار9The Legend of Zelda: Kingdom of Tears
7دهMinecraft (نینتندو سوییچ)نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید