Cyberpunk 2077 – Ray Tracing: Overdrive Mode اکنون در رایانه شخصی موجود است


Cyberpunk 2077 پچ 1.62 برای پخش کننده های رایانه شخصی در دسترس است و از حالت Ray Tracing: Overdrive پشتیبانی می کند. اگر سخت افزار به اندازه کافی قدرتمند دارید، می توانید ردیابی پرتوی کامل یا ردیابی مسیر را با منابع گسیل نامحدود انجام دهید، بنابراین سایه های ردیابی پرتو، بازتاب ها و غیره برای همه اشیا قابل دستیابی هستند. برای مشاهده در عمل، به اینجا مراجعه کنید.

البته، همانطور که توسعه دهندگان اشاره می کنند، این کامل نیست. “از ابتدا کامل نیست، زیرا بسیار جدید است و کاملاً متفاوت از آنچه ما استفاده می کردیم، و می دانیم که بازیکنان ممکن است مشکلاتی را تجربه کنند. تصمیم گرفتم تماس بگیرم. پیش نمایش. این چشم‌انداز آینده‌ای است که می‌خواهیم به اشتراک بگذاریم و متعهد هستیم که به توسعه و بهبود این ویژگی ادامه دهیم. ”

بنابراین این “چشم انداز آینده” از نظر سخت افزاری چه چیزی را طلب می کند؟ به یک پردازنده گرافیکی سری 40 انویدیا RTX نیاز دارد، اما GeForce RTX 3090 همچنین می تواند با سرعت 1080p/30 FPS بازی کند. سایر پردازنده‌های گرافیکی که از ردیابی پرتو پشتیبانی می‌کنند و حداقل 8 گیگابایت VRAM دارند، فقط می‌توانند تصاویر مسیریابی شده را در حالت عکس ارائه دهند.

سایر تغییرات شامل پشتیبانی از Nvidia DLAA، تنظیمات antialiasing مبتنی بر هوش مصنوعی (نیاز به پردازنده‌های گرافیکی RTX) و Intel XeSS Super Sampling 1.1 است. بنچمارک ها همچنین نتایج دقیقی از نسخه های درایور GPU گرفته تا تنظیمات ارائه می دهند. یادداشت های کامل زیر را بررسی کنید.

پچ 1.62 – ردیابی پرتو: حالت Overdrive

ردیابی مسیر: پیش نمایش فناوری

  • Ray Tracing با فناوری Path Tracing: از پیش تعیین شده Overdrive اضافه شده است.[設定]>[グラフィックス]>[クイック プリセット]و[レイ トレーシング: オーバードライブ]یک پیش تنظیم یا فعال کنید[レイ トレーシング]بخش از[設定]>[グラフィックス]شما می توانید تنها ردیابی مسیر را به طور جداگانه در فعال کنید. Ray Tracing: برای اطمینان از اینکه حالت Overdrive به درستی روی رایانه شخصی شما کار می کند، لطفاً درایور NVIDIA Game Ready خود را حداقل به نسخه 531.41 به روز کنید.
  • علاوه بر این، ما گزینه‌ای برای رندر کردن اسکرین‌شات‌های مسیریابی شده در حالت عکس روی دیگر کارت‌های گرافیکی با حداقل 8 گیگابایت VRAM در نظر گرفته‌ایم. اگر کارت گرافیک شما بیش از 8 گیگابایت VRAM دارد و این گزینه هنوز خاکستری است، به این معنی است که باید وضوح درون بازی خود را کاهش دهید. توجه داشته باشید که هرچه رزولوشن بالاتر و قدرت پردازنده گرافیکی کمتر باشد، مدت زمان بیشتری برای گرفتن اسکرین شات (بین ثانیه تا دقیقه) طول می کشد.[レイ トレーシング]بخش از[設定]>[グラフィックス]، می توانید ردیابی مسیر را برای حالت عکس فعال کنید.

DLAA

  • NVIDIA DLAA اضافه شد، یک حالت ضد آلیاسینگ مبتنی بر هوش مصنوعی که برای بهبود کیفیت تصویر طراحی شده است. DLAA به کارت گرافیک NVIDIA RTX نیاز دارد. در بخش NVIDIA DLSS[設定]>[グラフィックス]شما می توانید آن را با

اینتل XeSS

  • اضافه شدن پشتیبانی از Intel Xe Super Sampling 1.1. این یک فناوری ارتقاء مقیاس است که از یادگیری ماشین برای بهبود عملکرد و ارائه کیفیت تصویر بالا استفاده می کند.[設定]>[グラフィックス]از[解像度スケーリング]بخش را می توان فعال کرد.

بهبودهای معیار

  • معیارهای بهبود یافته برای نمایش اطلاعات بیشتر در صفحه نتایج، مانند مشخصات رایانه شخصی، نسخه درایور GPU و تنظیمات انتخاب شده.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید