Cyberpunk 2077: Phantom Liberty Trailer Perks Improved, Relic Trees, Vehicle Combat را نشان می دهد


ما در مورد همه ویژگی های جدید که به . Cyberpunk 2077 با انتشار فانتوم لیبرتی. در Gamescom Opening Night Live، CD Projekt RED سرانجام برخی از گیم‌پلی‌ها، از جمله امتیازات بازطراحی‌شده، درخت‌های باقی‌مانده، نبرد وسایل نقلیه و موارد دیگر را فاش کرد. زیر را بررسی کنید.

برخی از مزایای بهبودیافته عبارتند از انحراف گلوله ها با کاتانای شما، فینیشرها (از جمله Savage Sling، که یک دشمن اعدام شده را به سمت دشمن دیگر پرتاب می کند) و ضربات هوایی. شما می توانید نارنجک پرتاب کنید و با کشش شلیک کنید، یا با Deadeye ضربه های زنجیره ای بزنید. درختان عتیقه توانایی‌های دیوانه‌واری مانند نقشه‌برداری فضا برای تله‌پورت سریع به دشمنان برای کشتن غوغا و حملات غوغایی فوق‌العاده قدرتمند با جداکننده‌ها ارائه می‌دهند.

مبارزه با وسایل نقلیه نیز عالی به نظر می رسد، زیرا می توانید با اسلحه ها و مدها با سلاح های مختلف حمله کنید. پلیس نیز تقویت شده است، و اگر به اندازه کافی ویران کنید، MaxTac می آید و شما را غرق می کند.

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty در تاریخ 26 سپتامبر برای Xbox Series X/S، PS5 و PC عرضه می شود. بیشتر بدانید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *