Cyberpunk 2077: Phantom Liberty از توانایی‌های جدید وحشیانه‌ای مانند بازوهای گوریل و تیغه‌های آخوندک دعایی رونمایی می‌کند.


در اواخر این هفته، CD Projekt RED جزئیات جدید زیر را فاش خواهد کرد: Cyberpunk 2077: Phantom Liberty این در قسمت جدیدی از Night City Wire عرضه می‌شود، اما قبل از آن، البته توسعه‌دهنده به ایجاد هیجان با نکات کمی درباره انتشار قریب‌الوقوع این نسخه ادامه می‌دهد.

CD Projekt RED اخیراً یک کلیپ کوتاه در توییتر منتشر کرده است که توانایی‌های جدید وحشیانه‌ای را که می‌توانید با استفاده از نرم‌افزار سایبری غوغا آزاد کنید، به نمایش می‌گذارد. به عنوان مثال، بازوی گوریلا به شما این امکان را می دهد که به معنای واقعی کلمه سر دشمن را خرد کنید، و Mantis Blade اکنون می تواند افراد را در حالی که آنها را به روبان بریده است آتش بزند. همچنین یک تک سیم قدرتمندتر با برش های برش و یک سیستم شلیک وجود دارد که به شما امکان می دهد موشک های ویرانگر را از توپ های بازوی خود به سمت دشمنان شلیک کنید. کلیپ زیر را تماشا کنید.

هفته گذشته، CDPR همچنین تعدادی از سلاح های جدیدی را که به آن اضافه شده است، معرفی کرد. سایبرپانک 2077 در به روز رسانی آینده 2.0.

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty در تاریخ 26 سپتامبر برای PS5، Xbox Series X/S و PC منتشر شد.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *